Volná místa

Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r.o. hledá kandidáty na pozici:

ÚDRŽBÁŘ

Požadujeme

  • min. výuční list, ideálně v oboru zámečník, elektromechanik
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B
  • min. 2 roky praxe
  • vysoké pracovní nasazení
  • ochotu a vůli učit se novým věcem
  • praxe v oboru
  • trestní bezúhonnost
  • odpovědnost
  • základní znalost práce na PC
  • flexibilita

Náplň práce

  • zabezpečuje a provádí údržbu a opravy technologického a provozního zařízení
  • účastní se revizí, prohlídek technologického a provozního zařízení

Nabízíme

  • možnost pracovního růstu
  • firemní benefity

Možnost ubytování v ubytovně Mlékárny Valašské Meziříčí, spol. s.r.o.

Nástup možný ihned.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu sekretariátu :

sekretariat@mlekarnavm.cz

Hledáme brigádníky na výpomoc do skladu přikoupených výrobků

Vhodné pro studenty, důchodce a ženy na mateřské dovolené

Náplň práce

  • příjem a výdej zboží
  • vychystávání a kompletace objednávek
  • inventarizace zboží
  • 3 směnný provoz
  • nepravidelné směny

Požadujeme

  • dobrá pracovní morálka, fyzická zdatnost
  • samostatnost, spolehlivost, přesnost

Expedient

Požadujeme

  • práce na PC – základní znalost
  • orientace v dodacích listech - praxe v oboru výhodou

Náplň práce :

  • třísměnný provoz

Nabízíme :

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – benefity dle KS
  • do 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek při životním jubileu a odchodu do důchodu
  • roční odměny dle výsledku hospodaření firmy
  • zvýhodněné telefonní tarify

Informace na telefonu : 571 678 153 - p. Serafín Michal

Obsluha potravinářských balících strojů

Požadujeme:

  • SŠ, SO vzdělání
  • vzdělání mlékárenského směru výhodou
  • strojní zaměření podmínkou
  • znalost práce na PC výhodou
  • časovou flexibilitu
  • dobrou pracovní morálku
  • odpovídají mzdové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na regeneraci organizmu

Možnost ubytování za výhodných podmínek v ubytovně Mlékárny Valašské Meziříčí, spol. s.r.o.

V případě zájmů zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: sekretariat@mlekarnavm.cz