Volná místa

Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r.o. hledá kandidáty na pozici:

Brigádníci na výpomoc do skladu přikoupených výrobků

Vhodné pro studenty, důchodce a ženy na mateřské dovolené
Jedná se o dlouhodobou brigádu.

Náplň práce :

-                     příjem a výdej zboží
-                     vychystávání a kompletace objednávek
-                     inventarizace zboží
-                     3 směnný provoz
-                     nepravidelné směny

Požadujeme :

-                     dobrá pracovní morálka, fyzická zdatnost
-                     samostatnost, spolehlivost, přesnost

V případě zájmů pište na e-mailovou adresu p.kubanova@mlekarnavm.cz, nebo volejte 571 678 149 , mobil : 734 435 732

Vyhlašuje výběrové řízení na pozici :

Skladník/Skladnice

-                     práce na PC – základní znalost
-                     orientace v dodacích listech - praxe v oboru výhodou

Nabízíme :

odpovídající mzdové ohodnocení
zaměstnanecké výhody – benefity dle KS
do 5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní pojištění
příspěvek na závodní stravování
příspěvek při životním jubileu a odchodu do důchodu
roční odměny dle výsledku hospodaření firmy
zvýhodněné telefonní tarify

Možnost ubytování v ubytovně Mlékárny Valašské Meziříčí, spol. s.r.o.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu sekretariátu :
sekretariat@mlekarnavm.cz

Informace na telefonu : 571 678 153 - p. Serafín Michal