Perla Zlínska 2014 - Smetanový jogurt z Valašska čokoláda

Perla Zlínska 2014 - Smetanový jogurt z Valašska čokoláda

Mlékárně Valašské Meziříčí se tak podařilo obhájit loňské vítězství, které slavila s jogurtem s cereáliemi Vitafit. Pro Smetanový jogurt z Valašska čokoládový se stalo vítězství v této soutěži už druhým letošním úspěchem. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo na začátku října u příležitosti oslav Dne Zlínského kraje.

Úspěšný Smetanový jogurt čokoládový
Smetanový jogurt s čokoládovou příchutí, která se nachází na dně kelímku, má jemnou a lahodnou chuť. Od většiny jogurtů se liší především hustou konzistencí. Jogurtová složka je vyrobena podle tradiční receptury pouze ze smetany, jogurtových bakterií a jeho složení je čistě přírodní.

Ocenění Perla Zlínska 2014
Perlu Zlínska, výrobek Zlínského kraje, vybírá každoročně odborná komise. Letos se do soutěže zapojilo 43 žadatelů se 134 výrobky. Ty byly posuzovány podle mnoha kritérií, mezi které patřily originalita, design, použité suroviny, způsob výroby a vliv výrobku na zdraví zákazníka. Vyhlášení výsledků soutěže letos proběhlo v sobotu 4. října u příležitosti Dne Zlínského kraje. Ten se koná pravidelně od roku 2010 a jeho účelem je přiblížit nejen občanům, ale i návštěvníkům Zlínského kraje, jeho činnost, působení organizací a další aktivity a atraktivity související s životem ve Zlínském kraji.